.

.

New
САД Запечатување ЗУСА-ХТ-3411 Полиетиленски Цевки, 5/16 ИД, 7/16 ОД, 5' Должина

САД Запечатување ЗУСА-ХТ-3411 Полиетиленски Цевки, 5/16 ИД, 7/16 ОД, 5' Должина

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Материјал : Полиетилен, Засилување : Никој. Одделение : Храна. Цврстина : Тешко (45Д+). Радиус На Свиткување : 1-7/16". Дурометар : 45Д. Полиетиленските цевки нудат добра отпорност на удар и пукнатини, особено при ниски температури.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи