.

.

New
Sandvik Coromant TR-VB1304S01020F 7115 Coro Tr Вметнете За Вртење, CBN, Неутрален Пресек, 7115 Одделение, Калај, iLock Интерфејс

Sandvik Coromant TR-VB1304S01020F 7115 Coro Tr Вметнете За Вртење, CBN, Неутрален Пресек, 7115 Одделение, Калај, iLock Интерфејс

DEN 1392.00

Стока
Во продавницата

Придобивки од семејството на овој производ : компоненти со висока прецизност и безбедност на процесот. Стабилното стегање за вметнување (илок) обезбедува добра повторливост и точност додека овозможува високи податоци за сечење. Течноста за ладење со висока прецизност ја подобрува контролата на чипот и животниот век на алатот. Ефикасност на ракување со qs shanks и coromant capto. Лесно поврзување на течноста за ладење и промени на алатката со приклучоци и адаптери за репродукција или qs запирања (qs shanks). Sandvik Cormant TR-VB1304 S01020 F 7115, вметнете контролен пресврт TR за вртење е дел од семејството на производи за контрола tr. Coro tr tr е вашиот прв избор за надворешно Профилирање, каде што дизајнот I заклучување ветува одлична стабилност и отпорност кон движење на вметнување. За да се постигне највисок квалитет на профили, клучот е да се спречат силите на сечење да предизвикаат микро-движења на влошката. Стабилниот интерфејс за заклучување I На clorox tr е развиен за да го премости овој предизвик, што го прави ваш прв избор за надворешно Профилирање. Произведени Во Полска.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи