.

.

New
Лако 6 КОМПЈУТЕРИ LED  Flameless Свеќи-Треперење Декоративни Столб Свеќи Батерија Управувана Свеќи Со Топла Бела Светлина За Свадба Роденден Денот На Вљубените Мајки

Лако 6 КОМПЈУТЕРИ LED  Flameless Свеќи-Треперење Декоративни Столб Свеќи Батерија Управувана Свеќи Со Топла Бела Светлина За

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

МОДЕН ДИЗАЈН-ќе добиете 6 парчиња од овие треперливи ЛЕД-столбни свеќи.Димензии : W 2.5" * H 7".Лед-столбните свеќи изработени од висококвалитетен акрилик,со кристално треперливо тело и реален дизајн на форма на восок што капе. ЗАЧУДУВАЧКИ ЕФЕКТ - секоја свеќа за треперење без пламен е вградена со 2 ПРЕДВОДЕНИ топли бели светла.Светлината сјае низ кристалното тело прави убав блескав ѕвезден ефект, а треперењето на пламенот ви носи мек и романтичен амбиент. Луѓето ќе бидат привлечени од светкавиот треперлив столб предводени свеќи во вашата забава или кој било настан. БЕЗБЕДНОСТ, ЛЕСНА ЗА УПОТРЕБА - овие СВЕЌИ ПРЕДВОДЕНИ Од столб Без Пламен се пријателски настроени кон децата и миленичињата, не грижете се за пламенот или чадот. БАТЕРИЈА УПРАВУВАНА ПРЕДВОДЕНА столб свеќи работи НА 3x LR44 МОНЕТА мобилен батерии, може да трае повеќе од 72 часа и батеријата е заменлив. ИЗБОР НА ПОДАРОК - ОВИЕ свеќи БЕЗ ПЛАМЕН МОЖАТ широко да се користат како подароци за Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Мајката или други фестивалски подароци. Вашите пријатели ќе бидат воодушевени кога ќе ги видат овие елегантни треперливи СВЕЌИ СО СТОЛБОВИ. РАЗНОВИДНОСТ НА УПОТРЕБА-Создавање извонреден амбиент, треперење столб без пламени свеќи се погодни за многу прилики, како што се годишнина, роденден, свадба, забава, празник. Покрај тоа, ТРЕПЕРЕЊЕ СТОЛБ ПРЕДВОДЕНИ свеќи се одлична декорација за спална соба, дневна соба, студија.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи