.

.

New
Eampang Магијата TrackPad Тастатура Случај за iPad Pro 12.9 инчен 6-ти 5-Ти Генерација 3-ти 4-Ти Генерација, Тенок &засилувач; Светло Магнетно Куќиште Со Паметно Позадинско Осветлу?

Eampang Магијата TrackPad Тастатура Случај за iPad Pro 12.9 инчен 6-ти 5-Ти Генерација 3-ти 4-Ти Генерација, Тенок &засилувач;

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

€Smart Trackpad Q : Оваа Тастатура Во Магичен Стил Вградена Во Паметна Подлога За Патеки, Која Поддржува 1 Прст, 2 Прсти, 3 Прсти Гестови Со Повеќе Допири,Таа е Совршен Придружник за i Pad Pro 12,9-инчен (3-та 4-та 5-та 6-Та Генерација). ●Магнетен Капак● : Задниот Капак Со Магнетен Пловечки Конзолен Дизајн, Вградени 139 Магнети, вашиот i Pad Може Да се Прикачи Магнетно и Ви Овозможува Непречено Да се Прилагодите На Совршениот Агол на Гледање. ●Тастатура Со позадинско осветлување Q : Копчињата Со Позадинско Осветлување Можат Да Понудат Удобно Искуство со Пишување Кога Сте Во Темна Средина и Механизам за Ножици за Непречено, Одговорно Пишување. ①Лцд-Дисплеј За Напојување : Оваа Тастатура Има Функција За Прикажување На Лцд-Батеријата, Која ќе Ви Каже Кога Треба Да Ја Наполните.Со Функција За Автоматско Спиење/Будење и USB-C Порта за Полнење. ①Отворете Ја Моќноста И Bluetooth Q : Ве Молиме Допрете Го Копчето За Вклучување За Да Го вклучите Напојувањето, Ве Молиме Кликнете На Копчето "Опција И Б" Заедно За Да Ја Отворите оваа тастатура Bluetooth.It Е Многу Важно. [Како Да Го вклучите / исклучите Напојувањето] Ве Молиме Двојно Допрете го Копчето За Вклучување / исклучување На Напојувањето. [Како Да Го Поврзете Bluetooth] Кликнете На Копчето "Десна Опција И Б" Заедно За Да Отворите Bluetooth На тастатурата, Потоа Кликнете Поставки-Bluetooth-Bluetooth-Отвори (Пребарување На Bluetooth На Тастатурата) - Пар. [Забелешка] за да ја користите Подлогата, Треба Да го Надградите Вашиот Ipad Os Систем Во Верзија 15.0 Или Подоцна.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи