.

.

New
Жолта Пчели Шема Тркалезни Кеси За Перење Водоотпорна Корпа За Складирање Со Пречки Со Рачки И Капак За Затворање На Врвки

Жолта Пчели Шема Тркалезни Кеси За Перење Водоотпорна Корпа За Складирање Со Пречки Со Рачки И Капак За Затворање На Врвки

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Оксфорд ткаенина. Што можам да добијам?Ќе имате една големина торба за перење е 13, 8х17, 3 инчи/35 х 44 см.Големината попречува е голема и може да складира многу работи.Корпата за Складирање е дизајн со рачки и капак за затворање на врвки. Од што е направена оваа пречка?Попречувачите за Перење се направени од силна, отпорна на абење и водоотпорна оксфордска ткаенина, што може подобро да ја заштити и складира вашата облека. Каде да се користи?Торбите за перење што се преклопуваат се многу погодни за кујна, дневна соба, бања, плакар, соба за игри и автомобил. Може да складира облека, играчки, книги итн.Моделот отпечатен на пречките за складирање е смешен,уникатен,интересен.Различни модел може да се користи на различни место, ќе се забавуваат на вашето семејство. Нега на облека : предлага рачно перење, со ладна вода на оваа прилагодена корпа за перење. Квалитет : ние сме многу сигурни во нашите производи и можете да ги купите без грижи. Одрекување од боја : бојата на вистинските ставки може да биде различна од сликите прикажани поради ефект на осветлување или различен дисплеј на мониторот, ви благодариме за разбирањето.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи