.

.

New
ЦИВИВИ Ки-В Комплет Бебе Закачки, Голем Мал Едц Нож Во Собата

ЦИВИВИ Ки-В Комплет Бебе Закачки, Голем Мал Едц Нож Во Собата

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

●Мал ЕДЦ Нож Е Способен Да извршува различни дневни задачи,да го направи сигурен за секојдневно носење, кампување,лов, внатрешни и надворешни активности. ●Остар Џебен Нож●Издржливото сечило за нож што се преклопува обезбедува остри перформанси на сечење со брич. Qivivi Гаранција} Нашите џебни ножеви за преклопување обезбедуваат доживотна гаранција од дефекти во материјалот и изработката. CIVIVI Ki-V Во Комплет СО Civivi Baby Banter, Одличен Мал Комплет За Ножеви.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи