.

.

New
Три-Жлебот Подесување Доказ Завртка И Безбедност Навртка Возачот Приклучоци #30-КОЛИЧИНА 10

Три-Жлебот Подесување Доказ Завртка И Безбедност Навртка Возачот Приклучоци 30-КОЛИЧИНА 10

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Се користи за инсталирање или отстранување На Три-Жлебни Сврзувачки Елементи Отпорни на Манипулација. Стилот на погон на прицврстувачот отпорен На тригров се нарекува и : три-Жлеб, Т Жлеб, Тридент Диск и Конус Тридент диск. Конусен штекер со три внатрешни проекции за фаќање на жлебовите на Навртка или Завртка со Три Жлебови. Легиран Челик за цврстина и издржливост. Три Жлеб Возачот Приклучоци се направени Од Легиран Челик. Стилот на погон на прицврстувачот отпорен На тригров се нарекува и : три-Жлеб, Т Жлеб, Тридент Диск и Конус Тридент диск. Безбедносните навртки се инсталираат со помош на специјален штекер Со Три Жлебови, кој ги зафаќа вдлабнатините долж надворешната страна на прицврстувачот за да ја сврти навртката по конец. Навртките со три Жлебови можат да се прицврстат само со Приклучоци за Возачот На Три жлебови. Одговара на големини на навртки со три жлебови 5/16, 3/8, М8.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи