.

.

New
Глава за мелење и Полирање 20 парчиња Метална Површина За Полирање На Тркала За Полнење Комплет 25мм Абразивна Четка 3мм Стебло за Додатоци За Ротирачки Алати

Глава за мелење и Полирање 20 парчиња Метална Површина За Полирање На Тркала За Полнење Комплет 25мм Абразивна Четка 3мм Стебло

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Многу погоден за отстранување на метални бруси по сечење, измазнување на заварите, мелење навртки и отстранување на ' рѓа. Погоден е и за острење ножеви, ножици и сечила за косилка за трева. Со мал, добар ефект на полирање, висока ефикасност, ниска цена. Широко се користи во микро-електронските уреди и други индустрии. Погоден за вашата потреба за полирање, може да се користи за метални и неметални материјали. Погоден за чистење на метални површини, мелење, бришење прашина, бришење, полирање, остатоци од соголување. Направете го полирањето на производот посветло, подобро користено за разни предмети, како што се метал, дрво, жад, агат, итн.Опис на производоткарактеристики 100% Сосема нов и квалитетен.Издржлив и практичен.Со мал, добар ефект на полирање, висока ефикасност, ниска цена.Широко се користи во микро-електронските уреди и други индустрии.Погоден за вашата потреба за полирање, може да се користи за метални и неметални материјали.Погоден за чистење на метални површини, мелење, бришење прашина, бришење, полирање, остатоци од соголување.Спецификации : Боја : како што покажуваат сликите.Дијаметар на стеблото : 3мм (0,12 инчи).Дијаметар На Четка : 25мм (0,98 инчи).Должина : 45мм (1,77 инчи).Материјал : подлога за Чистење.Лесното снимање и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа.Бидејќи големината погоре се мери рачно, големината на вистинската ставка што ја добивте може да биде малку поинаква од големината погоре. Те молам, не ми пречи, благодарам!Пакетот Вклучуваше 5 Парчиња Црвена Подлога За Полнење На Тркалата За Полирање.5 парчиња Жолта Полирање Тркало Тампон Рампа.5 парчиња Зелена Полирање Тркало Тампон Рампа.5 парчиња Црна Полирање Тркало Тампон Рампа.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи