.

.

New
Нуматски 8 стапки х 1 1/4 Инчен Комплетен Склоп На Вакуумско Црево

Нуматски 8 стапки х 1 1/4 Инчен Комплетен Склоп На Вакуумско Црево

DEN 291.04

Стока
Во продавницата

Нуматско црно пластично вакуумско црево отпорно на кршење од 8 стапки х 1 1/4 инчи. Навој Машина Црево Крајот. Неелектрично црево. Нуматски 8 стапки х 1 1/4 Инчен Комплетен Склоп На Вакуумско Црево. Црна пластика здроби доказ вакуум црево. Навој Машина Црево Крајот. Неелектрично црево. ДЕ-30370.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи