.

.

New
Држач За Салфетки во фарма Од Саратога Дома-35% Потежок Цврст Челик Со Акцент На Дрво И Обложени Стапала, Држи 35+ Салфетки, Сребро

Држач За Салфетки во фарма Од Саратога Дома-35% Потежок Цврст Челик Со Акцент На Дрво И Обложени Стапала, Држи 35+ Салфетки,

DEN 326.40

Стока
Во продавницата

ДРЖАЧ ЗА САЛФЕТКИ ВО ФАРМА : Благодарение на челикот со дебелина од 40 мм, нашиот држач за салфетки од хеви метал е 35% потежок од повеќето конкурентни диспензери за салфетки кои обично користат челик од мерач од 25 до 30 мм. Почувствувајте ја разликата во вашите раце!. ЗОШТО ЌЕ ВИ се допадне ОВОЈ ДРЖАЧ : Салфетките ќе останат ставени кога е ветровито поради пондерирана дрвена рака. Полнењето е ветре. За време на вечерата, семејството и гостите лесно можат да зграпчат по една салфетка без воопшто да имаат потреба да ја креваат раката. ИМА ДОБРА КОЛИЧИНА : Осветлете го вашиот дом со прекрасна квадратна вечера со дезен или класични бели коктел салфетки. Рамниот квадратен диспензер 7,1 "на 7,1" е висок 2,5" и држи повеќе од 35 (2-3 слоја, 6,5" или помали) салфетки. СОВРШЕН ЗА ОБРОЦИ на ОТВОРЕНО : Забавувајте ги гостите внатре или надвор! Лесно носете го овој рамен, квадратен држач за салфетки надвор за оброци на вашиот двор, палуба или во дворот. РУСТИКАЛНА ПРИВЛЕЧНОСТ НА ФАРМА : атрактивен додаток на секој дом, цврстата челична конструкција на овој држач за салфетки за кујна е полна со безвременски шарм на фарма.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи