.

.

New
LLRYN Шминка Огледало-Двострано Патување Шминка Огледало, 4 Инчен Мал Џеб Огледало, или Чанта Огледало. Изобличување Слободно Преклопување Преносни Компактни Огледа?

LLRYN Шминка Огледало-Двострано Патување Шминка Огледало, 4 Инчен Мал Џеб Огледало, или Чанта Огледало. Изобличување Слободно

DEN 491.20

Стока
Во продавницата

Употреба на подарок : шминка и убавина. Quest 2 ® зголемувањето обезбедува исклучително јасна слика без изобличување, обезбедувајќи ви да направите совршена апликација за шминка или пинцета на веѓите. ●Тенок и елегантен дизајн; преклоплив со магнетно затворање; идеален за допир во движење; прави совршен подарок за девојки, дами и професионални шминкери. ●лесно се вклопува во вашата чанта, козметичка кеса или рачно; допрете ја косата или шминката во секое време, насекаде. ●Тежи само 100 гр; можете погодно да го прилагодите отворот за растојание и агол според вашите желби. Погоден за : најдобри избори да бидат подароци подарени на жените, Како Што Се Денот На Мајките, Свадби, Подароци За Свадбени Гости, Родендени.Име на производот : шминка Огледало Материјал На производот : метал + стаклапроизвод големина : 7*7цммултипли : 2хпроизвод боја : Темно сина, Портокалова, Жолта , Сина , Бела, Светло портокалова боја. Елегантен, тенок и стилски дизајн е совршен за вашите допири во движење од вашата дланка!● Целосна Контрола - 2 Стаклени панели Од Раб до раб го прават совршен придружник за прецизна контрола на флеки на шминка за цело лице за вметнување контактни леќи!Пакетот вклучува : огледало за Шминка * 1.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи