.

.

New
Шегирл Светска Мапа Ѓердан Геометриски Земјен Глобус Шуплив Ѓердан Шарм Златен Тркалезен Приврзок Ѓердан За Жени И Девојки

Шегирл Светска Мапа Ѓердан Геометриски Земјен Глобус Шуплив Ѓердан Шарм Златен Тркалезен Приврзок Ѓердан За Жени И Девојки

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Златен Чокер ѓердан големина : 17,7 Во Продолжен синџир2 инчи, големина На Приврзок 1,18 инчи. за жени, Лесни И убави и доволно силни за секојдневно носење и може да се носат со друг накит. Шарм Мапа Приврзок Ѓердан еколошки материјал : легура, чист рачно изработен ѓердан изработен од легура се лесни за ставање и соблекување, удобни за носење може да се носат долго време, погодни за чувствителна кожа. Специјалниот дизајн и уникатната структура го прават овој ѓердан на картата го отелотворува духот на авантурата и пловењето. Ајде да патуваме низ светот. Ова е идеален избор за фестивали можете да го дадете директно како подарок на вашата љубовница, сопруга, девојка, ќерка, внука и вашите пријатели како подарок за Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Благодарноста или Роденденот. Мило ми е што не избравте нас. Ние сме висококвалитетна рачно изработена компанија за накит. Ако имате какви било прашања во врска со нас, слободно контактирајте не и ние ќе ви одговориме што е можно поскоро. Женски Ѓердан Со Светска Мапа : Шегирлис чисто рачно изработена компанија за накит, има специјален тим за иновации, обрнува внимание на заштитата на животната средина, има седумгодишно искуство во производството. Бидејќи различни компјутери различно ги прикажуваат боите, бојата на вистинската ставка може малку да варира од горната слика. Ви благодариме за разбирањето. Можеби предметот има мала разлика во големината или бојата со сликата, ова можеби предизвикано од околината На Фотографијата, нема да влијае на употребата. понекогаш логистиката ќе предизвика некој проблем, ве молиме контактирајте не ако наидете на некое прашање. Топли Совети : 1. Ве молиме, не допирајте хемикалии како алкохол, козметика итн. 2. Ве молиме избегнувајте да го носите кога многу се потите, капете или спиете. 3. Ве молиме избришете ги со мека крпа кога ќе ги исчистите накитите. Нека радоста и среќата околу вас денес и секогаш : ).

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи