.

.

New
Олермо Истегнување Филм 18 инчен х 1000 стапки Истегнување Завиткајте || Пакување од 4 Ролни ||

Олермо Истегнување Филм 18 инчен х 1000 стапки Истегнување Завиткајте || Пакување од 4 Ролни ||

DEN 579.20

Стока
Во продавницата

Филмот за Истегнување на олермо. Јасна Бела Обвивка За Истегнување. 18 инчен х 1000 стапки по ролна. Преместувањето на куќата може да биде стресно, но Со Истегнување На Филмот Олермо, барем вашите работи ќе бидат безбедни и здрави. Оваа ролна за истегнување е широка 18 инчи и долга 1000 стапки, што ја прави идеална за обвивка од палети, подвижна пластична фолија и други апликации. Комплетот вклучува 4 ролни проѕирен бел истегнувачки филм, што ви овозможува лесно да ги прицврстите кутиите, мебелот и другите предмети. Кажете збогум на грижата за гребнатини, гребнатини и други несреќи за време на транспортот!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи