.

.

New
Божиќ Шапка, Дедо Мраз Шапка Божиќ Капа Божиќ Шапка Удобно Одмор Шапка Партија Материјали 2927035

Божиќ Шапка, Дедо Мраз Шапка Божиќ Капа Божиќ Шапка Удобно Одмор Шапка Партија Материјали 2927035

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

️ ● Мек Удобен Материјал-внатрешноста на оваа божиќна капа е целосно обложена со мека ткаенина, површината е изработена од не лесен материјал што избледува, го прави удобен за носење. Шевовите се добро направени, ја одржуваат главата топла во студена зима, но без да стигнете до нивото на потење. ☃● Големина На Капа на дедо мраз-Мала стандардна големина : висина на Капачето 35см( 13,78 инчи), обем на капа 48-52 см(18,9-20,5 инчи). Голема стандардна големина : висина На Капачето 40см (15,8 инчи), обем на капа 53-60 см(20,9-23,6 инчи).Големината може да се избере според обемот на главата. Погоден за возрасни мажи жени и деца деца млади тинејџери. Функција за божиќна Капа - божиќните капи ја користат најновата технологија за термички трансфер за печатење, што ја прави шемата да трае вечно. Рачно изработени со квалитетен кадифен, рачно перат и анти-чувствителни. Features ● карактеристики-Слој И задебелена дизајнерска постава се загрева на студ, облогата за апсорпција на пот ја прави удобна за носење и нема да ви дозволи да се засрамите кога ќе ја соблечете капата. Application ● апликација - квалитетниот материјал и изработката на бунарот обезбедуваат оваа капа На Дедо Мраз да трае многу сезони, одлични додатоци за Костими За Божиќ, Ноќта на Вештерките, божиќна косплеј, годишна церемонија, активности во заедницата, сценски перформанси, празнична забава итн. ?Божиќна Капа внатрешноста на оваа божиќна капа е целосно обложена со мека ткаенина, површината е изработена од не лесен материјал што избледува, го прави удобен за носење. ја одржува главата топла во студена зима, перат, високо издржлив материјал кој обезбедува долгогодишна употреба. ?Мала стандардна големина : висина На Капачето 35см( 13,78 инчи), обем на капа 48-52 см(18,9-20,5 инчи). ?Голема стандардна големина : висина На Капачето 40см (15,8 инчи), обем на капа 53-60 см(20,9-23,6 инчи). Големината може да се избере според обемот на главата. Погоден за возрасни мажи жени и деца деца млади тинејџери. Совршена декорација реквизит за глава за партиски костим за создавање пријатна и интересна атмосфера. Одлични додатоци за Костими За Божиќ, Ноќта на Вештерките, божиќна косплеј, Забава, Роденден, Нова година, па дури и за кикоти, продажба, промоција, годишна церемонија, активности во заедницата, сценски перформанси, празнична забава, празнична прослава, тематска забава, костимографија и многу повеќе. Уживајте и ширете празнично расположение. Димензиите се мерат рачно со отстапување од 1-3мм.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи