.

.

New
10 Стапки 1/4 Моно Машки До Женски Продолжен Кабел

10 Стапки 1/4 Моно Машки До Женски Продолжен Кабел

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

1/4 " моно машки до женски продолжен кабел ви овозможува да го продолжите постоечкиот аудио кабел дали кабелот е премногу краток за да можете да стигнете до звучникот или компонентата. 1/4 " Моно Машки На Женски. Никелирани Конектор. Црна Пвц Јакна. 10 Стапки 1/4" Моно Машки До Женски Продолжен Кабел.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи