.

.

New
Моќен Мини ИГРИ Компјутер Интел Основни i3 9100F, GTX 1660S 6g Посветен Картичка, Десктоп Компјутер Победа 10 Pro, 16GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА 512GB NVME SSD, HDMI2. 0 DP DVI 4K HTPC

Моќен Мини ИГРИ Компјутер Интел Основни i3 9100F, GTX 1660S 6g Посветен Картичка, Десктоп Компјутер Победа 10 Pro, 16GB DDR4

DEN 1526.40

Стока
Во продавницата

Можете да уживате Во Сурфање На Интернет, репродукција на видео, гледање ТВ И домашно кино за да ја запознаете вашата забава, канцеларија, домашно учење и други сценарија.0 макс поддршка 4096*2160@60hz Dvi Видео Излез : МАКС ПОДДРШКА 1920*1080@60hz Dp Видео Излез : Макс Поддршка 4096*2160@60ghz usb Порти : 4*Usb 3. Направете го тоа може да работи непречено и нема да предизвика премногу бучава. Големина : 10. Поддржете три приказ на екранот. Добијте повеќе енергија од побрзото, поладно, потивко искуство со игри на претходната генерација. И задоволување на потребите на барајќи игри. Број на модел : Partaker 24 Боја : Црна ПРОЦЕСОРОТ : Кафе Езеро Десктоп Издание – Јадро i3-9100 F, 9 – Та Генерација Основни i3 Процесори Теми : 4 Јадро 4 Теми Графичка картичка : Дискретна графика - GTX1660 S 6 G RAM МЕМОРИЈА : 2*DDR4-2*so-dmm DDR4 слот,макс поддршка 64 GB (32 GB*2) Складирање1*M2 NGFF/nvme Ssd+1*2.Користење на едноделен дизајн, тенок и удобен. [Мал, Но Моќен] мини гејмерски компјутер со GTX1660 S 6g Дискретна графика ве однесе да доживеете 4k @60hz, уживајте во реалноста на сликите на работа и почувствувајте ја мазноста што ја носи играта.[Моќен Процесор] Партакер Мини КОМПЈУТЕР Со Јадро i3-9100 F, СО GTX1660 S 6g независна графичка картичка 3. [Повеќе Интелигентни Карактеристики] интелигентен мини десктоп компјутер кој поддржува автоматско вклучување и Будење на Lan.0, 1*HDMI,1*DVI Порта,1*DP, 1*LAN, 1* Аудио во/надвор.Сите Бакарни турбофан, ниска температура на машината, низок шум, стабилна и сигурна работа.0, ВИДЕО ИЗЛЕЗИ : 1*Порта За Прикажување, 1*Hdmi, 1*DVI ПОРТА, поддршка 4k.8 G WIFI + BLUETOOTH 5.0, 1*тип-c АУДИО ВЛЕЗ/ИЗЛЕЗ ИНТЕРФЕЈС : 3. Овој компјутер може да ве запознае за да инсталирате различни апликации и да складирате personal датотеки (како што се игри, видео и музика), лесно може да се справи со повеќе задачи и Прозорци во исто време, непречено да ги извршувате вашите игри, апликации за уредување фотографии и видео.47 список за пакување : мини КОМПЈУТЕР *1, АДАПТЕР ЗА НАПОЈУВАЊЕ Со кабел *1, Држач *1 Оперативен систем : Windows Или Linux,Претходно ИНСТАЛИРАНИОТ ОПЕРАТИВЕН систем Е Windows 10 Pro, Инсталирајќи Нов Систем од usb DRIVE, КОНТИНУИРАНО ПРИТИСКАЈТЕ го копчето "F11", Влегувајќи ВО Интерфејсот На Bios-От, Континуирано Притискајте го копчето "избриши".0 HD-mi порта : hdmi2. Мини компјутерот е брз, мазен и заштедува енергија.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи