.

.

New
Програмер Програма Поврзани Јава Огледало Пренослив Компактен Џеб Шминка Двострано Стакло

Програмер Програма Поврзани Јава Огледало Пренослив Компактен Џеб Шминка Двострано Стакло

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Големина : 6 см х 6 см х 0,8 см (2,4 инчи х 2,4 инчи х 0,3 инчи). Класификација : Огледало, шминка, алатки За Убавина. Карактеристика : - Во Облик На Срце; - Пренослив : дури и одговара на вашиот плик паричник и мали џебови ; -Се Отвора со две стаклени огледала; -Премиум рамка од нерѓосувачки челик : издржлива и нераскинлива во секојдневната употреба.;- Се отвора од 0 до 180 степени, потпрен под секој агол за различни прилики. ;- Добар избор за подарок за вашите женски пријатели, мајка, љубовници и девојки да имаат удобна шминка насекаде. Материјал : - Рамка : Премиум нерѓосувачки челик; - Огледало : Стакло. Количина на пакетот : 1 х огледало. Големина : 6 см х 6 см х 0,8 см (2,4 инчи х 2,4 инчи х 0,3 инчи)Класификација : Огледало, Шминка, алатки За Убавинакарактеристика : -Во Облик На Срце-Пренослив : дури и одговара на вашиот плик паричник и мали џебови-Се Отвора со две стаклени огледала-Премиум рамка од нерѓосувачки челик : издржлива и нераскинлива при секојдневна употреба.- Се отвора од 0 до 180 степени, потпрен под секој агол за различни прилики. - Добар избор за подарок за вашите женски пријатели, мајка, љубовници и девојки да имаат удобна шминка насекаде.Материјал : - Рамка : Премиум Нерѓосувачки челик-Огледало : Количина На Стаклен Пакет : 1 х огледало клучни зборови : Огледало,Програма,шминка,Програмер,Шминка,Креативност,џебно огледало,Цитат,Компактно огледало,Рачно огледало,огледало на Маса,Огледало,Симпатична шминка,алатки За Убавинадитинкер сака да ги донесе идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, керамички чаши и садови , украси на ѕидови, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Можете лесно да најдете различни производи со посебен дизајн на слики Во Dyythinker. Освен готови производи, можете да ги прилагодите и производите со вашите врвни идеи Во Dyythinker. Ако дојдете до интересни идеи, можете слободно да не контактирате и да го започнете вашиот дизајн. Подготвени сме да ви донесеме висококвалитетни производи, префектно шопинг искуство и уникатен начин на живот.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи