.

.

New
Гринбокс Компатибилен Тонер Кертриџ Замена ЗА HP 502A Q6470A Q6471A Q6472A Q6473A За Боја LASERJET CP3505 3505n 3505dn 3600n 3600n 3600dtn 3800 Печатач

Гринбокс Компатибилен Тонер Кертриџ Замена ЗА HP 502A Q6470A Q6471A Q6472A Q6473A За Боја LASERJET CP3505 3505n 3505dn 3600n

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Компатибилен со : Hp Боја LASERJET CP3505 3505n 3505dn 3600n 3600n 3600dtn 3800n 3800n 3800dtn Печатач. Пакет Содржина : 4 Пакет Компатибилен Тонер Касети Замена ЗА HP 502 A Q6470 A Q6471 A Q6472 A Q6473 A Тонер Кертриџ (1 Црна,1 Цијан,1 Магента, 1 Жолта ). Принос на страница : До 6.000 страници НА КС 502А К6470А Црн кертриџ со покриеност од 5% (Писмо/А4). Принос на страница : До 4, 000 страници НА КС 502А Q6471 A Q6472 A Q6473 A боја кертриџ на 5% покриеност (Писмо/А4). Висококвалитетните касети за тонер можат да обезбедат јасен текст и графика, да го испечатат ефектот на боја што го сакате на хартијата.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи