.

.

New
Мултихромна Течност За Сенки За Очи, Метален Камелеонски Сјај Треперлив Метал Шарени Светли Течни Сенки За Очи, Искра Водоотпорна Висока Пигментирана Долготрајна

Мултихромна Течност За Сенки За Очи, Метален Камелеонски Сјај Треперлив Метал Шарени Светли Течни Сенки За Очи, Искра Водоотпорна

DEN 223.84

Стока
Во продавницата

●Интензивно Менување На Бојата Q : #8 - дуохромната течна сенка за очи вклучува огромен спектар на бои Од Златно-Сино - Чај - Светло Зелено - Жолто Зелена И сѐ помеѓу ,во повеќебојни треперливи и интензивни метални метални завршетоци, повеќето пенливи сенки за зелени сини кафеави леска очи. €Малку Оди На Долг Пат : оваа течна дуохроматска сенка за очи со лесно нанесување на 1 бришење, тоа е прецизен апликатор за срна-нога за без напор лизгање. Само малку ќе оди на долг пат, високо пигментиран, лесен за носење, совршен за почетници или шминкер до висока светлина насекаде. €Малку Оди На Долг Пат : оваа течна дуохроматска сенка за очи со лесно нанесување на 1 бришење, тоа е прецизен апликатор за срна-нога за без напор лизгање. Само малку ќе оди на долг пат, високо пигментиран, лесен за носење, совршен за почетници или шминкер до висока светлина насекаде. ●Долготрајна Мала Тежина за Носење q : капка од два раствори за контакт и тресење пред употреба, со абење до 16 часа, оваа течна камелеонска сенка за очи со долга облека ќе остане верна на својата брилијантна боја и светлечки трепет во текот на целиот ден, не е потребен прајмер. ●Вегански И Суровост Бесплатно : Целосно 100% вегански и без суровост, не тестирани на животни, идеални за сите тонови на кожата и чувствителна кожа пријателска, хипоалергична. П : течната сенка за очи останува беспрекорна ?. О : да, тоа е супер беспрекорно и искра, шарена метална завршница, со висок пигмент. Ако барате шарена течна сенка за очи, овие мултихроматски сенки за очи би можеле да бидат најдобриот избор. П : течната сенка за очи водоотпорна?. О : СЕ РАЗБИРА, ТОА Е ВОДООТПОРЕН, ОТПОРЕН НА СМОД, ОТПОРЕН НА ПОТ. ЧУВАЈТЕ ГИ ИСКРИ ЗА ЦЕЛИОТ ДЕН. П : Како да добијам интензивна исплата на бојата без прајмер?. О : на оваа течна сенка за очи не и е потребен прајмер, многу лесен за употреба, течната сенка за очи камелеон може да се нанесе директно на очниот капак со помош на апликаторот или врвот на прстот само лесно намачкајте ја бојата. П : течната сенка за очи навистина може да ја промени бојата?. О : да, бојата се менува според различните агли и различното осветлување.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи