.

.

New
2022 Надграден Мебел Со Поголема Големина Доли, Мебел За Движење Доли Со Тркалца, Кревач За Мебел, Алатка За Движење На Ролери За Тежок Мебел, Капацитет За Оптоварувањ

2022 Надграден Мебел Со Поголема Големина Доли, Мебел За Движење Доли Со Тркалца, Кревач За Мебел, Алатка За Движење На Ролери

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

[Надграден Кревач На Мебел] - Нашата ново надградена кукла за мебел вклучува 4 кукли со плус големина, многу поголеми од другите подвижни кукли, поддржува до 1300 фунти. [Издржлив И Висококвалитетен Материјал] - подвижната кукла е изработена од висококвалитетни челични големи тркалца, отпорни на удари и отпорни на абење, специјалните гумени ролки се движат непречено и молчат при движење на мебелот. [Лесен За Употреба] - мебелот доли 5 тркала тешка должност е лесен за употреба и може да го носи најголемиот дел од мебелот, ротирачките вртливи тркалца од 360 степени се постабилни и пофлексибилни, лесни за тркалање во која било насока. [Широк Спектар На Употреба] - нашата алатка за движење на ролери за тежок мебел лесно може да помогне во движење и подигнување на тежок мебел, како што се фрижидер, софа, машина за перење итн., може да се користи во домот, магацините, продавницата, гаражата и други прилики. [Пакетот Вклучува] - ова подвижни тркала за тежок мебел доаѓа со : 4x плус големина двигател кукли, 1x кревач, 4x влошки за зголемување, 4x нелизгачки влошки.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи