.

.

New
Премиум Изолирана Кутија За Ручек Планински Мотоцикл Работа Патување Канцеларија Ручек Кулер

Премиум Изолирана Кутија За Ручек Планински Мотоцикл Работа Патување Канцеларија Ручек Кулер

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

❥ВИСОК КВАЛИТЕТ : Оваа кутија за ручек е изработена од полиестер, алуминиумска обвивка изолирана од храна со фин изолиран материјал. Тој е со одличен квалитет, многу цврст и издржлив. Исто така, лесно се преклопува и складира, не зазема простор и може да се користи долгорочно. ❥ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : 7.9*7.9*4.9 ИНЧ/20*20*12.5 СМ, оваа изолирана торба за ручек има доволно простор за држење бенто кутија, тегла мејсон, шише со вода/пијалок/пијалок/сок/јогурти, закуски и овошје. Торбата за зачувување на топлина има вграден слој за топлинска изолација за да ја одржува храната свежа и температура, што ви овозможува да уживате во свежа храна во секое време, насекаде. ❥ЛЕСЕН И ПРЕНОСЛИВ : Патентот Со Одличен квалитет работи непречено. Дизајниран со нежен патент и цврста рачка, овој простран и склоплив сад за ручек е многу погоден за носење во предучилишна установа, градинка, градинка. Може да се носи како вреќа со вкрстено тело кога некој ќе треба да се качи/спушти по скалите на училиште. ❥АПЛИКАЦИЈА : тоа не е само дневна торба за ручек, може да се користи и како торба за ладење ручек со пакет мраз, торба за излети, торба за спорт со вкрстено тело, торба за пазарење, козметичка кеса за чување тоалет за време на патувањето. ❥ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : отпорна на Истекување и водоотпорна кеса за оброци е супер лесна за чистење. Ве молиме имајте предвид дека тоа е перат, но не стрмни за долго време. Температурата на течноста за перење не може ДА надмине 45 °C. Како што знаете како родители, вашиот мед не се грижи за работите како што треба, така што овој одличен подарок е вашиот мед да се грижи за себе/за себе во градинка/градинка. Ако вашето дете носи ручек дневно тогаш му треба оваа кутија за ручек! КАРАКТЕРИСТИКИ : оваа торба за оброци има добра големина што одговара на се што му треба за предучилишна или нова учебна година. ●Квалитетен материјал со прекрасни отпечатоци е совршен избор за родителите. Со нашата торба за ручек, нема потреба да се грижите дали ќе изгубите, ако е така, можете лесно да ја најдете. Живописна боја, привлечна шема ќе го пушти поистакнато. €Мулти Начин За Носење : оваа кутија за оброци е лесна и пренослива.Вградениот патент лесно се отвора и затвора. Може да се користи како вкрстена торба, исто така чанта, лесна за употреба. Забелешка : поради различни методи на мерење, нормално е дека грешката е во рамките на 1-2см. Ве молиме проверете ја соодветната големина пред да ја купите. Пакет : 1*Кутија За Ручек.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи