.

.

New
Микролитар 09-0030Н Капа со ТЕФЛОНСКИ/Силиконски Прегради, 9мм, Природни

Микролитар 09-0030Н Капа со ТЕФЛОНСКИ/Силиконски Прегради, 9мм, Природни

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

9мм Големина. Со Тефлонски/Силиконски Септи. Природна боја. Капа. Микролитар 09-0030Н Капа со ТЕФЛОНСКИ/Силиконски Прегради, 9мм, Природно, Пакување од 100. Овој производ е направен во Соединетите држави и произведен Од ДВК Животни Науки Ад.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи