.

.

New
Наполеон W135-0320 Гори Тенџере Фрлија Круг

Наполеон W135-0320 Гори Тенџере Фрлија Круг

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Вистински Наполеон Замена Дел # W135-0320. Изгори Тенџере Само-не вклучува заптивка. Одговара На Наполеон Модели На Шпорет На Пелети : НПИ40 (По Сериски # 500), НПИ40-1 (По Сериски # 500), НПИ45, НПС40 (По Сериски # 500), НПС40-1 (По Сериски # 500), НПС45. Одговара На Моделите На Шпорет На Пелети Тимбервулф : TPI35, TPS35. Замена Фрлија Круг Изгореници За Наполеон И Тимбервулф Пелети Печки. Можеби ќе ви треба Заптивка За Изгореници (W290-0126) не е вклучена. Одговара на следниве модели : Наполеон Пелети Печки : NPI40 (По Сериски # 500) NPI40-1 (По Сериски # 500) NPI45 NPS40 (По Сериски # 500) NPS40-1 (По Сериски # 500) NPS45 Timberwolf Пелети Печки : TPI35 TPS35.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи