.

.

New
Велигден Зајаче Зајак Пластични Бонбони Диспензерот Со Розова База

Велигден Зајаче Зајак Пластични Бонбони Диспензерот Со Розова База

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Совршен додаток НА Самостојна Велигденска Корпа за деца!. Наполнете го овој симпатичен диспензер за бонбони со велигденска тема со мали бонбони/чоколадо!. Гледајте како очите на вашите деца светнуваат кога ќе го добијат овој забавен диспензер исполнет со вкусни мали бонбони/чоколадо. 5.875 во х 3.375 во. Чувајте ги исполнети со бонбони цела пролет дома, работа и училница.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи