.

.

New
СССР АЦ / ДЦ Адаптер За Супер Старт 55001 Скок Стартер 600 Врв Засилувач Пакет Суперѕвезди Кабел ЗА Напојување ПС Ѕид Домашен Полнач За Батерии Псу

СССР АЦ / ДЦ Адаптер За Супер Старт 55001 Скок Стартер 600 Врв Засилувач Пакет Суперѕвезди Кабел ЗА Напојување ПС Ѕид Домашен

DEN 1408.00

Стока
Во продавницата

Спецификации : Лаптоп Полнач / Адаптер / Кабел во светот употреба влезен напон опсег : 100-240 V 50/60 HZ. Компатибилен : нашиот производ е замена.не е оригинален, Но сите Полначи И Кабли За Лаптоп се 100% тестирани, осигуруваат дека работи со моделите прикажани во насловот. Гаранција за Висок Квалитет И Безбедност : овој адаптер / кабел е направен со најквалитетни материјали.V-0 одделение пламен ретардант, ОВП, OCP, SCP Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита Од Излез На Краток Спој) 100% компатибилност со оригиналот,поголема безбедност од другиот адаптер. Гаранција : ние поддржуваме 30 дена без причина за враќање и гаранција за 24 месеци. Прозорецот за враќање ќе биде затворен еден месец откако ќе го примите производот. Било какви проблеми, ве молиме слободно КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ и многу ќе ни биде драго да ви помогнеме. 24 х 7 Поддршка за Е-Пошта!!!. SSSR AC / DC Адаптер За Супер Старт 55001 Скок Стартер 600 Врв Засилувач Моќ Пакет Суперѕвезди Кабел За Напојување PS Ѕид Домашен Полнач За Батерии Mains PSU. SSSR AC / DC Адаптер За Супер Старт 55001 Скок Стартер 600 Врв Засилувач Моќ Пакет Суперѕвезди Кабел За Напојување PS Ѕид Домашен Полнач За Батерии Mains PSU.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи