.

.

New
Прекрасни Подароци За Личен Асистент, Не Можам Да Останам Смирен Јас сум Личен Асистент, Личен Асистент Приврзок За Клучеви Од Соработници, Уникатни Подароци За Ле?

Прекрасни Подароци За Личен Асистент, Не Можам Да Останам Смирен Јас сум Личен Асистент, Личен Асистент Приврзок За Клучеви

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Личен Асистент Приврзок За Клучеви-изработен е од висококвалитетен нерѓосувачки челик и е многу издржлив. ГРАВИРАЊЕТО НИКОГАШ НЕМА ДА ИСЧЕЗНЕ ИЛИ ДА СЕ ИСТРОШИ! - Изработен е од висококвалитетен нерѓосувачки челик. Овој приврзок за клучеви е совршен подарок за секого, особено за сопственикот на возилото!. ОТПОРЕН Е НА ' РЃА, КОРОЗИЈА И ПРОМЕНА НА БОЈАТА!. ФОРМА НА ПРАВОАГОЛНИК-совршено е за монтирање на повеќето клучеви, што го прави ова одличен додаток за возило!. Се на се, ова е совршен забавен подарок за Личен асистент : ). Дали барате уникатен подарок За Личен асистент Тогаш не барајте подалеку бидејќи Овој Личен асистент Црниот Приврзок за Клучеви е совршен! Специјалната врежана порака никогаш нема да избледи или да се истроши, таа е отпорна на ' рѓа, корозија, промена на бојата и е совршен подарок за Личен асистент!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи