.

.

New
Кабилок Студентски Дом Соба Најважен Решетката Перење Кеси Склопувачки Количка Торба Преклопување Шопинг Торба Со Тркала Преклопување Намирници Торба За Перење ?

Кабилок Студентски Дом Соба Најважен Решетката Перење Кеси Склопувачки Количка Торба Преклопување Шопинг Торба Со Тркала Преклопување

DEN 1385.60

Стока
Во продавницата

Со соодветни и прилагодливи рачки, торбата за намирници е удобна и удобна за држење. Произведена со добар материјал, торбата за количка што се склопува е издржлива за долготрајна употреба. Со голем капацитет, оваа торба за количка што се склопува е совршена торба за намирници за купување за да ја користите. На торбата за пазарење има тркала што се преклопуваат и ви овозможуваат лесно да ја поместите торбата. Торбата за купување е склоплива, можете да ја отворите или преклопите според вашите различни потреби. Описпроизведена со добар материјал, торбата за количка што се склопува е издржлива за долготрајна употреба. - Со голем капацитет, оваа торбичка е совршена торба за намирници за купување или торба за перење за да ја користите. Оваа пренослива торбичка е исто така совршен подарок за вашата мајка.Карактеристики-боја : црвено-Материјал : оксфордска ткаенина,, Метална Големина : 48,00Х39, 00Х10, 00см/18, 86Х15, 33Х3, 93ин-Произведена со добар материјал, торбата за количка што се склопува е издржлива за долготрајна употреба. - На торбата за пазарење има тркала што се преклопуваат кои ви овозможуваат лесно да ја поместите торбата.- Со голем капацитет, оваа торба за количка што се склопува е совршена торба за намирници за купување за да ја користите.- Со соодветни и прилагодливи рачки, торбата за намирници е удобна и удобна за држење.- Торбата за пазарење е склоплива, можете да ја отворите или преклопите според вашите различни потреби.- Боја : црвена.- Големина : 42Х16СМ.Пакет, Вклучувајќи 1 € Склопувачки Количка Торба.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи