.

.

New
УНИМОР Тркалезна Прирабница Линеарно Движење Черупка Топчести Лежишта, Пакет од 1

УНИМОР Тркалезна Прирабница Линеарно Движење Черупка Топчести Лежишта, Пакет од 1

DEN 191.84

Стока
Во продавницата

Алуминиумска Легура, стврдната со термичка обработка, а потоа галванизирана. Издржлив и изолација, направете ја вашата оска постабилна. Непречено движење, ниско триење, висока ригидност и долг животен век. Економичен, лесен за одржување и замена. Прирабница Линеарно Лежиште.Низок Коефициент На Триење, специјална спојка, која може да поправи едно вратило на рамнина и лесно да инсталира други делови на вратилото. Одлично за вас да ги замените оштетените Топчести Лежишта во вашите уреди за да ја подобрите ефикасноста и да заштедите енергија. Широко се користи во домашни апарати, индустриски, електрични мотори со низок шум и голема брзина, градежни машини, автомобилски компоненти, пумпи и машини. Спецификација : Материјал : Боја На Алуминиумска Легура : Сребрена Големина : 12ммх21ммх30мм Карактеристика : Прирабничко Линеарно Лежиште.Низок Коефициент На Триење, специјална спојка, која може да поправи едно вратило на рамнина и лесно да инсталира други делови на вратилото. Одлично за вас да ги замените оштетените Топчести Лежишта во вашите уреди за да ја подобрите ефикасноста и да заштедите енергија. Широко се користи во домашни апарати, индустриски, електрични мотори со низок шум и голема брзина, градежни машини, автомобилски компоненти, пумпи и машини. Пакетот вклучува : 1 x Тркалезна Прирабница Линеарно Движење Черупка Топчести Лежишта.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи