.

.

New
Sizhile Универзална Единечна Din 1 Din Стерео Радио Замена Фитинг Кејџ Комплет Инсталација

Sizhile Универзална Единечна Din 1 Din Стерео Радио Замена Фитинг Кејџ Комплет Инсталација

DEN 280.00

Стока
Во продавницата

Универзална Опрема. Безбедна Опрема. Лесна инсталација. Силен Метален Дизајн. Овој фитинг кафез одговара на повеќето единечни 1 ДИН резервни единици. Тој е дизајниран за безбедно држење на стерео во слотот. Инсталација : Монтирајте го кафезот од задниот дел на уредот и прицврстете го на држачот. Големина : 55*182*55мм Пакет : 1 х Еден ДИН Фитинг Кафез.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи