.

.

New
Tufskinz | Магла Светлина Акцент Трим-Компатибилен со 2014-2021 Тојота Тундра-4 Парче Комплет

Tufskinz | Магла Светлина Акцент Трим-Компатибилен со 2014-2021 Тојота Тундра-4 Парче Комплет

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Компатибилен со 2014-2021 Играчка Тун. Произведено во САД. Различни бои!. Дизајниран да трае!. 3М Автомобилско Одделение Лепило. Опис Додадете нов надворешен изглед на вашиот камион со инсталирање На Акценти На Светло За Магла ОД ТУФСКИНЦ. Овој комплет додава стил и заштита на вашето возило и е соодветно поставен околу секое светло за магла. Тип на материјал Купола (Подигната 4мм ) - нашата куполна линија на производи е нашиот производ со потпис. Секое парче е произведено со нашиот 3-слој процес кој е дизајниран и тестиран за да ги издржи сите елементи. ПРВ СЛОЈ-Супериорна Ув Доминг Смола која создава висок сјај, отпорен на гребење, издржлив финиш. ВТОР СЛОЈ-Се Состои од различни подлоги, вклучувајќи ги нашите 100% Вистински јаглеродни Влакна, хром, Камуфлажа и фабрички натпревари во боја за да се овозможи низа сопствени опции. ТРЕТ СЛОЈ-Го Користи нашето Лепило ОД 3М Автомобилско одделение кое создава совршена врска со површината на возилото и ја олеснува инсталацијата на производот. **Само Исклучок : Вистинските Јаглеродни Влакна (Сурови) се Креваат 1мм** Лесна Инсталација Акцентите НА Светлото ЗА Магла ТУФСКИНЦ се дизајнирани да се вклопат околу светлата за магла на вашите возила. Подготовката и инсталацијата едноставно може да се завршат во рок од 15 минути.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи