.

.

New
Работно Капаче + Капачиња За Вратоврска За Коса Вратоврска Капа Со Шапка За Чистење Со Лента За Пот Диносаурус Зелена Турбанска Капа

Работно Капаче + Капачиња За Вратоврска За Коса Вратоврска Капа Со Шапка За Чистење Со Лента За Пот Диносаурус Зелена Турбанска

DEN 191.68

Стока
Во продавницата

100% Полиестер. Увезени. Затворање на врвка. Машинско Перење. ●Висококвалитетен Материјал : работното капаче е изработено од полиестер, делот што апсорбира пот е направен од памук, а копчињата се направени од пластика. Тоа е дише и удобно, може да се носи долго време. ●Прилагодлива Големина : дијаметарот на горниот дел од печатената капа е 18 см/7 инчи, а задниот дел е дизајниран со еластична лента + Врвка, која е погодна за жени со долга коса и може целосно да ја завитка вашата коса за да избегнете валкање. Дизајн на копчиња : со копчиња од двете страни на работното капаче, можете да ги закачите ремените за Штит За Лице на копчињата наместо на ушите за да ја намалите болката и притисокот врз ушите. €Дизајн на абсорбента на пот : челото на шапката прифаќа дизајн кој апсорбира пот. За време на работата, нема потреба да се грижите дали ќе бидете погодени од пот и нема да остави траги кога се носи долго време. ●Повеќенаменски : Бејзбол капи Со вратоврска за коса, кои можат да се користат како капачиња за медицинска сестра, капачиња за готвачи, капачиња за бањи за убавина итн. Тие се стилски и лесни за совпаѓање. Може да се даде на вашето семејство/пријатели/колеги На Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста. Нашите бејзбол капи се стилски печатени, едноставни и лесни за совпаѓање. Погоден за повеќето мажи, жени и тинејџери. Тоа не е само дневен додаток, туку и капа за готвач, шапка за медицинска сестра, шапка за заби, капа за чистење дома, капа за теретана, лесна за чистење, машина за перење и не избледува.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи