.

.

New
Миленичиња Загуба Подароци Миленичиња Меморијален Украс Куче Загуба Подарок Куче Меморијален Украс Миленичиња Загуба Божиќ Украс Миленичиња Спомен Божиќ Украс

Миленичиња Загуба Подароци Миленичиња Меморијален Украс Куче Загуба Подарок Куче Меморијален Украс Миленичиња Загуба Божиќ Украс

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

?Божиќен Украс 2021 Година : Изработен од Порцелан, квалитетен, без подигнати букви, без избледување, без лупење, сликата е трајна. ?Соодветна Големина : Нашиот Божиќен украс мери 2,8 инчи наоколу, Закачувањето На Елката ќе биде многу привлечно. ?Двојно Странично Печатење : Тркалезно спомен обликувано со 2 странично печатење, Ќе ги видите Новопечените Украси За Подароци во кој било ангел, керамички подарок за Спомен за Новогодишната елка. ?Божиќен Подарок : пријатни работи е да испратите Украси За Новогодишна елка на вашата мајка, тато, сопруг, сопруга, сестра, брат, тетка, вујко, дечко, девојка, најдобар пријател, соработник, сопружник, учител, дипломиран како подарок На Божиќ. ?Направено во САД : можете брзо да го добиете Вашиот Божиќен украс. Божиќен Украс за 2021 Година, ова ќе направи прекрасен божиќен подарок за вашата сакана. Одлично за пријателите или семејството. Спецификација : Големина : 2,8 х 2,8 Инчен Материјал : Изработен Од Порцелан, без избледување, без пилинг Прославете важни настани Со украс за спомен, како што е украс за свршувачка, прв Божиќ како украс за младенци, прв Божиќен украс, прв украс за дома или годишни украси за парови, подарок за загревање на куќата,свадбена забава, подарок за невестински туш. Поддршка За Прилагодување Нашиот Божиќен украс може да биде персонализиран, доколку имате какви било потреби, ве молиме контактирајте со нас.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи