.

.

New
Вемун Симпатичен Паричник 20 Парчиња Кинеска Нова Година Црвени Пликови 2022 Година На Црвениот Пакет Хонг Бао Среќни Пари Пликови Носител На Готовина За Свадба Прол?

Вемун Симпатичен Паричник 20 Парчиња Кинеска Нова Година Црвени Пликови 2022 Година На Црвениот Пакет Хонг Бао Среќни Пари Пликови

DEN 478.40

Стока
Во продавницата

Пролетен Фестивал Црвени Пликови Изработени од еколошки и убав квалитетен материјал за табла, овие црвени пакети се безбедни за употреба. лунарна година Хонг бао Исклучителна изработка и фини детали, не е лесно да се збрчка или кине, може да имате добро искуство со користење. Може да се користи не како подарок, туку и како специјално уметничко дело за вашата сопствена колекција или декорација. Ставете малку готовина или банкноти во црвени пликови како подарок за нова година, свадба, роденден, туш за бебиња итн. Карактеристики Јапонски стил со елегантни модели дизајн, овие црвени коверти се уникатни. Опис дали сеуште сте во потрага по практични и убави црвени пакети? сакате да имате некои креативни и мултифункционални црвени пликови? Тогаш не смеете да го пропуштите нашиот производ! Усвојте материјали со добар квалитет, овој креативен црвен плик е еколошки и безбеден за употреба. Можете да го испратите ова како убав подарок на децата, семејството и пријателите за да ја споделите забавата со нив. Карактеристики-Боја : Шарени-Материјал : Одбор-Големина : 17. 50Х9. 00Х0. 10см; 6. 88Х3. 54Х0. 04 инчи-Изработени Од еколошки и убав квалитетен материјал за табла, црвените пакети се безбедни за употреба.- Карактеристики Јапонски стил со елегантни модели дизајн, овие црвени коверти се уникатни.- Ставете малку готовина или банкноти во црвени пликови како подарок за нова година, свадба, роденден, туш за бебиња итн.- Може да се користи не како подарок, туку и како специјално уметничко дело за сопствена колекција или декорација.- Исклучителна изработка и фини детали, не се лесни за брчки или кинење, може да имате добро искуство со користење. Пакет Вклучувајќи 20 х Црвени Пликови.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи