.

.

New
Линеарни Водичи Надворешен Линеарен Водич СО Ролери со Двојна оска LGD6 LGD8 Линеарен Водич L300 500 800mm Lgb6 или LGD8 Линеарен Водич

Линеарни Водичи Надворешен Линеарен Водич СО Ролери со Двојна оска LGD6 LGD8 Линеарен Водич L300 500 800mm Lgb6 или LGD8 Линеарен

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Изберете точна должина на водичи за блок или точна линија. Точка бродови од кина. обично треба повеќе денови. Изберете точна должина на водичи за блок или точна линија.Количина на пакување : 1 сет=1 еез линеарен водич ЛГД + 1 еез лгб блокови ако направите нарачка на 1pc LGD6-D60 L60-4 UU Biock и ќе добиете само 1pc SGB10-3uif правите нарачка на 1pc само LGD6-300mm и ќе добиете само LGD6-300mm железница*LGB6-L100-ЗАКЛУЧУВАЊЕ и лгб8-Л100уу заклучувањеовие ДВА ЛИЗГАЧИ можат да бидат заклучени СО Л-клучот.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи