.

.

New
Х-DREE Врежан Антички Гроздобер Декор Дрво Кутија Бравата Поставува Случај Заклучување Шарка Бронзен Тон 2,5 См Долго 10 парчиња w Завртки(Врежан Антички Гроздобер Дек?

Х-DREE Врежан Антички Гроздобер Декор Дрво Кутија Бравата Поставува Случај Заклучување Шарка Бронзен Тон 2,5 См Долго 10 парчиња

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Име На Производот : Брава За Античка Кутија;Материјал : Метал. Боја : Бронзен Тон;Вкупна Големина : 2,5 х 2,5 х 0,7 см/1 "х 1 " х 0,3"(Л*В*Т). Количина на дупка : 6 Дупки;Дијаметар На Дупка : 2,5 мм/0,1". Растојание на дупката : 2см/0,8" 1см/0,4"(Центар До Центар);Тежина : 68гр(Растојание дел агуеро : 2 см / 0,8' '1 см / 0,4' '(центро а центро); Пезос : 68 гр. Содржина На Пакетот : 10 х Брава За Античка Кутија,Некои Завртки(Контенидо дел пакет : 10 х пестило де каја антигуо, алгунос торнилос. Резбани Антички Гроздобер Декор Дрво Кутија Бравата Поставува Случај Заклучување Шарка Бронзен Тон 2,5 См Долги 10 парчиња w Завртки Бравата со одлични антикорозивни својства, обезбедува позитивно држење и нема да се отвори sli_p.совршен за користење на кутија со алатки,кутија за накит ,кутија за ѓердан или други футроли. Опис На Шпански Врежан Антички Гроздобер Декор Дрвена Кутија Комплети Estуче де бокео Бисагра Тоно Бронце 2,5 см Ларго 10 Парчиња w Торнилосномбре дел продукто : Брава За Античка Кутија; Материјал : Металколор : Тоно де бронс; тамањо вкупно : 2,5 х 2,5 х 0,7 см / 1' х 1 'х 0,3" (Л * с * т)Кантидад Де Орифиос : 6 Орифиос; Дијаметро Дел орифио : 2,5 Мм / 0,1 "Дистансија дел агуеро : 2 см / 0,8'' 1 См / 0,4 '' (Центро А Центро); Пезос : 68 гконтенидо Дел Пакет : 10 х пестило де каја антигуо, алгунос торнилос.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи