.

.

New
OPSFALCON 3 Hol Држач За Батерија, 3 Hol Држач За Кутија За Батерии, 3 x 1,5 V Box Кутија За Држач За Батерии Со Прекинувач За Вклучување/Исклучување и Капак, СО USB Порта, Бело, 4,5 V 5V,

OPSFALCON 3 Hol Држач За Батерија, 3 Hol Држач За Кутија За Батерии, 3 x 1,5 V Box Кутија За Држач За Батерии Со Прекинувач

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

3 Hol Држач За Батерија : 3 x 1.5 V Box Кутија За Држач За Батерии (Батеријата не е Вклучена). Dim Батерија Држач Димензии : 7,5 см х 5,2 см х 1,9 см / 2,95 "х 2,05" х 0,75 "(Л*В*Ч), Тежина : 30гр / 1оз. Боја : Бела. Излезниот Напон на Овој Држач за Батерии 3 is е 4,5 V - 5 V. 3 Држач за Батерии 3 со USB Порта и Прекинувач ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛУЧУВАЊЕ. Апликација : Таа е Идеална За Сите 4,5 V Или 5v Уред, КАКО Што СЕ 5v LED Лента Светлина, 5v Мотор, Лесна Инсталација, СЛОБОДНО Лемење, Лесен за употреба. Усвојувајте Материјал За Отпорност на Пламен, Отпорност На Висока Температура, Издржлив, Не Е Лесен за Деформација. Пакетот Вклучува : 2 парчиња УСБ 3 XES Кутии За Држачи за Батерии со Капак и Прекинувач ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛУЧУВАЊЕ. 2 парчиња Завртки (Еден Држач За Батерија со Една Завртка). 3 Hol Држач За Батерија, 3 Hol Држач За Кутија За Батерии, 3 x 1,5 V Box Кутија За Кутија За Држач За Батерии Со Прекинувач За Вклучување/Исклучување и Капак, СО USB Порта, Бело, 4,5 V 5 V, 2-Спецификација На Пакетот : Име На Производ : 3 Hol Држач За Кутија За Батерии СО USB Порта, Со Прекинувач За Вклучување/Исклучување, Со Излезен Капак Напон : 4,5 V-5v Материјал : Пластична Боја : Бела PS : Батеријата не е вклучена. Содржина на пакетот : 2 парчиња Бел Држач за Батерии 3 with со Капак И Прекинувач ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛУЧУВАЊЕ и USB Порта 2 парчиња Завртки.

Карактеристики на производот

Product Name:
3 AA Battery Case Box Holder with USB Port, with On/Off Switch, with Cover
Output Voltage:
4.5V-5V
Material:
Plastic
Color:
White
PS:
Battery is not included.:
Package Content:
2pcs of White 3 AA Battery Holder with Cover and ON / OFF Switch and USB Port:
2pcs of Screws :
Свеж

Поврзани производи