.

.

New
Маратон К705 Модел#: 056Т17Ф5336 КС: 1/2 ВРТЕЖИ во МИНУТА: 1800 Рамка: 56с Куќиште: Тефц Фаза: 3 Напон: 575 ХЗ: 60

Маратон К705 Модел: 056Т17Ф5336 КС: 1/2 ВРТЕЖИ во МИНУТА: 1800 Рамка: 56с Куќиште: Тефц Фаза: 3 Напон: 575 ХЗ: 60

DEN 1515.20

Стока
Во продавницата

Најдобар Квалитет. Разумна Цена. Лесен За Употреба. K705, 056 T17 F5336, МАРАТОН, MPR-124 CW,Спецификации На Табличкисоутпут HP : 0.5 Hp Output KW : 0.37 k WFrequency : 60 Hz Voltage : 575 VCurrent : 0.95 Appeed : 1725 вртежи Во минута Фактор На услуга : 1.15 Фаза : 3ефикасност : 72.1% должност : КЛАСА на континуирана ИЗОЛАЦИЈА : FDESIGN КОД : BKVA КОД : MFRAME : 56cenclousure : TEFCOVERLOAD ЗАШТИТНИК : Notambient Температура : 40 °cdrive крај лежиште големина : 6203opp Диск Крај Лежиште Големина : 6203ul : Признати Csa : Yce : Yip код : 43technicationalecticanelectrical Тип : квадратни кафез ind runstarting метод : преку линиските столбови : 4 РОТАЦИЈА : РЕМОНТИРАЊЕ : ОРИЕНТАЦИЈА НА ЗАВРТКИ-МОТОР : Хоризонтално Или Горе Или Долу Крајно Лежиште : крајно лежиште Со ПОГОН : Материјал За Топчести Рамки : валани челични осовини тип : стандардна 56 севкупна Должина : 11.81 Должина На Рамката : 6.56 Дијаметар на Вратилото : 0.63 продолжување На вратилото : 2.06 Монтажа/монтажа на кутија : ф1 самоупц : 722856015822ТЕЖИНА : 23.00 ФУНТИ.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи