.

.

New
Мотани За Casio G Шок DW5600 Bull Bar, Браник За Заштита Од Нерѓосувачки Челик Компатибилен Со Dw5600 DW5000 DW5025 DW5030 GW5035 Часовник, Заштитник На Екранот Со Жица Со Кул Изглед

Мотани За Casio G Шок DW5600 Bull Bar, Браник За Заштита Од Нерѓосувачки Челик Компатибилен Со Dw5600 DW5000 DW5025 DW5030 GW5035

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Специјално дизајниран За Машки G-шок DW5600 / DW5000 / DW5025 / DW5030 / DW5035 / GW-B5600 часовник, Совршен Заштитник На Екранот. Браникот цврсто се вклопува во куќиштето на часовникот, не влијае на употребата на секое копче. Изгледа совршено и ОЕМ. Тоа го прави Вашиот Г-Шок уште покул изглед. Изработен од 100% нерѓосувачки челик, издржлив и отпорен на ' рѓа. Заштитете го екранот на часовникот од случајни шокови. Тоа всушност може да го заштити вашиот екран од нула. Лесен за инсталирање и отстранување. Gteat додаток за Вашиот G Шок. Компатибилен Со G-шок DW5600 DW5000 DW5025 DW5030 GW5035 Часовник, За Casio DW-5600 Заштитник На Екранот, Браник За Заштита Од Жица 316 Гаранција За Бик Од Нерѓосувачки Челик : гаранција за квалитет на Производот за 6 месеци. Доколку имате некаков проблем со производот што го добивте, слободно контактирајте не преку Пораки. Ќе ви се вратиме во рок од 12 часа и ќе се потрудиме да ви помогнеме да го решите проблемот.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи