.

.

New
Мриуми Стек Шема Престилка За Жени Мажи Прилагодливи Водоотпорен Кујна Готвач Лигавче Престилки

Мриуми Стек Шема Престилка За Жени Мажи Прилагодливи Водоотпорен Кујна Готвач Лигавче Престилки

DEN 191.84

Стока
Во продавницата

Мазниот Материјал Е Водоотпорен,Отпорен На Масло И Валкан Доказ, Обезбедувајќи Супериорна Заштита Од Кујнски Маснотии, Истурање И Дамки Од Храна. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање.Совршен За Подготовка За Вечера За Забави.It Исто Така, Одличен Избор За Подароци За Вашите Пријатели и Семејство На Денот На Вљубените, Карневал,Фестивал,Денот На Жената, Денот На Мајката, Денот На Таткото, Божиќ, Денот на Благодарноста и Ноќта на Вештерките. Затворање на врвка.It Исто Така, Одличен Избор За Подароци За Вашите Пријатели и Семејство На Денот На Вљубените, Карневал,Фестивал,Денот На Жената, Денот На Мајката, Денот На Таткото, Божиќ, Денот на Благодарноста и Ноќта на Вештерките. Испрати го!. машинско перење. +чувајте Ја Облеката Чиста : Престилка Обезбедува Одлична Покриеност, Спречува Дамки Од Кујнско Масло И Дамки Од Храна и Може да се Користи во Ресторани, Кафулиња, Кујни, Цвеќарници, Продавници За Нокти, Салони За Убавина, Продавници За Скара Итн. Не Избелувајте Или Сушете Миење. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Не Избелувајте Или Сушете Миење. ●лесен За Нега : Рачно Перење И Машина Washable. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Полиестер. +чувајте Ја Облеката Чиста : Престилка Обезбедува Одлична Покриеност, Спречува Дамки Од Кујнско Масло И Дамки Од Храна и Може да се Користи во Ресторани, Кафулиња, Кујни, Цвеќарници, Продавници За Нокти, Салони За Убавина, Продавници За Скара Итн. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. ●Една Големина За Сите Луѓе : Јунитетиот Слободен Од 1865 Година Ја Слави Црната Слобода Мерките За Престилка Се 20, 4х28, 3 Инчи, со Фиксна Вратоврска За Вратот и Прилагодливи Ремени за Половината, Големината Одговара На Различни Форми на Телото. Затворање на врвка. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. ●лесен За Нега : Рачно Перење И Машина Washable. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. машинско перење. ●Една Големина За Сите Луѓе : Јунитетиот Слободен Од 1865 Година Ја Слави Црната Слобода Мерките За Престилка Се 20, 4х28, 3 Инчи, со Фиксна Вратоврска За Вратот и Прилагодливи Ремени за Половината, Големината Одговара На Различни Форми на Телото. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. ●совршен Подарок : Носејќи Го Нашиот Јунити Слободен Од 1865 Година Прославете Ја Црната Слобода Престилка Е Забавен Начин Да Ја Поздравите Вашата Guests. ●премиум Престилка : Нашата Јунитетна Слободна Од 1865 Година Ја Слави Црната Слобода Престилка Е Изработена од Полиестер,Кој е Водоотпорен и Лесен,Дише,Издржлив и Отпорен на Абење.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи