.

.

New
Corelle Livingware 16-Парче Сет За Вечера, Земја Куќа, Услуга за 4

Corelle Livingware 16-Парче Сет За Вечера, Земја Куќа, Услуга за 4

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Микробранова печка, машина за миење садови и безбедни обрасци за рерна нема да се мијат, носат или гребеат. Камената кригла е исто така направена за долготрајна издржливост со едноставна, цврста форма и голема рачка.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи