.

.

New
Јамашита Занает 13587000 Дортман 979/37 Стакло, 3,0 х 3,0 х 9,6 инчи

Јамашита Занает 13587000 Дортман 979/37 Стакло, 3,0 х 3,0 х 9,6 инчи

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Големина : 3,0 х 3,0 х 9,6 инчи (7,7 х 7,7 х 24. Земја на Потекло : Белгија. Големина : 3,0 х 3,0 х 9,6 инчи (7,7 х 7,7 х 24. Земја на Потекло : Белгија. Професионалните готвачи носат комерцијални садови за вечера во вашиот дом. Одлично за забавни и специјални прилики, како и за секојдневни оброци.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи