.

.

New
Облека Работници Штрајк Ѕид Налепница 24 х 32 во

Облека Работници Штрајк Ѕид Налепница 24 х 32 во

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Цврста мемориска пена. Виско пена чувствителна на топлина се обликува во телото. Го намалува притисокот врз проблематичните места. Отстранлив шерпа што може да се пере опфаќа спецификации. Големина : 7 во. Ние сме посветени на обезбедување На Медицински производи што ви се потребни сите по прифатлива цена за да ги задоволите вашите медицински барања каде И кога е потребно Најдете достапни артикли за пациенти и старатели со врвен квалитет за целосни Карактеристики на сигурност. Цврста мемориска пена. Виско пената чувствителна на топлина се обликува во телото. Го намалува притисокот врз проблематичните места. Отстранлив шерпа што може да се пере опфаќа спецификации. Големина 7 во.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи