.

.

New
Логовизија ШЕВИ ОФИЦИЈАЛЕН ХРОМ Боути Нерѓосувачки Челик Тамблер Со Слама и Флип Капак  20 Мл Патување Кригла/Чаша, Вакуум Изолирани &засилувач; Двоен Ѕид со Истеку

Логовизија ШЕВИ ОФИЦИЈАЛЕН ХРОМ Боути Нерѓосувачки Челик Тамблер Со Слама и Флип Капак  20 Мл Патување Кригла/Чаша, Вакуум Изолирани

DEN 312.96

Стока
Во продавницата

ДИЗАЈНИРАН ЗА СЕКОЈДНЕВНО МЕЛЕЊЕ - нашата издржлива вакуумска изолирана патна гимнастика има лесен отворен дизајн со двоен капак, за да можете да уживате во вашиот омилен пијалок во движење. Секој гимнастик вклучува слама за ладни пијалоци и четка за чистење за да се направи миење на ветре. КВАЛИТЕТ И ПЕРФОРМАНСИ-Беспрекорно изработени од врвен нерѓосувачки челик за храна 304 18/8, Нашата Бесплатна гимнастика за бпа отпорна на пот ги одржува пијалоците топли до 6 часа, ладни 12 часа и секогаш е и кул на допир. ПРИЈАТЕЛСКИ ЗА ПАТУВАЊЕ-со висина од 6,75 инчи со дијаметар на усните од 3,3 инчи, Нашата Тамбла Со Двоен Ѕид од 20 мл е со големина за да се вклопи во повеќето држачи за чаши со стандардна големина, што го прави идеален за вашето секојдневно патување до училиште или работа. Нашата заптивка отпорна на истекување ги држи излевањата настрана. РАЧНО ПЕРЕЊЕ И ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ - поради нашиот уникатен процес на печатење, нашата гимнастика мора да биде рачно измиена. Двојниот капак може лесно да се расклопи за брзо и темелно чистење. Не е безбедна машината за миење садови. ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАН И ПЕЧАТЕН во САД - секој од нашите дизајни е официјално лиценциран и 100% автентичен. Нашите фаворизирани слики се создадени од нашиот брилијантен внатрешен тим на графичари и често се рачно нацртани и илустрирани, додавајќи уникатни детали за секој дизајн. Печатени На Барање за вас во нашата високо-технолошки печатење објект Во Детроит, ми. ДИЗАЈНИРАН ЗА СЕКОЈДНЕВНО МЕЛЕЊЕ - нашата издржлива вакуумска изолирана патна гимнастика има лесен отворен дизајн со двоен капак, за да можете да уживате во вашиот омилен пијалок во движење. Секој гимнастик вклучува слама за ладни пијалоци и четка за чистење за да се направи миење на ветре. КВАЛИТЕТ И ПЕРФОРМАНСИ-Беспрекорно изработени од врвен нерѓосувачки челик за храна 304 18/8, Нашата Бесплатна гимнастика за бпа отпорна на пот ги одржува пијалоците топли до 6 часа, ладни 12 часа и секогаш е и кул на допир. ПРИЈАТЕЛСКИ ЗА ПАТУВАЊЕ-со висина од 6,75 инчи со дијаметар на усните од 3,3 инчи, Нашата Тамбла Со Двоен Ѕид од 20 мл е со големина за да се вклопи во повеќето држачи за чаши со стандардна големина, што го прави идеален за вашето секојдневно патување до училиште или работа. Нашата заптивка отпорна на истекување ги држи излевањата настрана. РАЧНО ПЕРЕЊЕ И ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ - поради нашиот уникатен процес на печатење, нашата гимнастика мора да биде рачно измиена. Двојниот капак може лесно да се расклопи за брзо и темелно чистење. Не е безбедна машината за миење садови. ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАН И ПЕЧАТЕН во САД - секој од нашите дизајни е официјално лиценциран и 100% автентичен. Нашите фаворизирани слики се создадени од нашиот брилијантен внатрешен тим на графичари и често се рачно нацртани и илустрирани, додавајќи уникатни детали за секој дизајн. Печатени На Барање за вас во нашата високо-технолошки печатење објект Во Детроит, ми.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи