.

.

New
Дури ифло Сибби Систем За Патување, Количка, Седиште За Автомобил, Даска За Возење, Преголема Корпа За Складирање, Крошна Со 3 Панели, Навалување Со Повеќе Позиции, Л?

Дури ифло Сибби Систем За Патување, Количка, Седиште За Автомобил, Даска За Возење, Преголема Корпа За Складирање, Крошна Со

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Дизајнот на превиткување е лесен за употреба, а компактната големина овозможува да се вклопи во мали возила дури и кога е прикачена таблата за возење. Големата корпа за складирање и мрежестиот џеб на задниот дел на седиштето обезбедуваат дополнителен простор за најважните работи од сите големини. Ова Му Помага На Системот Да Ја Одржи Безбедноста и Издржливоста. Кога ќе пристигнете на вашата дестинација, Седиштето За Автомобил Lite Max 35 Се движи од основата до количката со еден безбеден клик. Компактниот Дизајн е Лесен, но Сепак Неверојатно Силен. Отстранливата табла лесно се поврзува за време на поставувањето и се преклопува кога не се користи. Украсен е во прекрасна боја на јаглен и вклучува сигурна, безбедно изградена табла за возење што им овозможува на две деца да возат истовремено. Секоја компонента на овој систем за патување за новороденчиња е изработена од висококвалитетни материјали и составена според прецизни стандарди за производство, помага да се обезбеди безбедност и долговечност при честа употреба. Елегантните гуми за крстосувачи обезбедуваат непречено возење-задолжително со тежината на двајца возачи-а продолжената крошна со 3 панели има прозорец ѕиркаат-а-бу. Оваа Количка, Носач За Бебиња и Даска За Возење Се Изработени од Висококвалитетни Материјали и Собрани според Стандардите за Прецизно Производство. Доверлив Речиси 100 Години : Дури Ифло Е Доверлив Извор На Добро Изградени Детски Производи Речиси 100 години. Покрај тоа, сите парни седишта и колички за автомобили вклучуваат поволности За услуги на клиентите во Родителска Врска, како разговор во реално време и бесплатна поддршка за инсталација на видео во живо. Системот За Патување Дури Ифло Сибби е дизајниран со повеќе карактеристики погодни за родителите, вклучувајќи преголема корпа за складирање со преден или заден пристап, екстра долги спортски рачки и големи гуми со лесно тркалање што го олеснуваат туркањето.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи