.

.

New
Паметен Часовник НА Обсе Машки Повици Bluetooth Известувања Синхронизација На Дојдовен Повик За Секого

Паметен Часовник НА Обсе Машки Повици Bluetooth Известувања Синхронизација На Дојдовен Повик За Секого

DEN 1155.20

Стока
Во продавницата

Карактеристики контрола на музика, стоперка, паметен будилник и седентарен потсетник. Автоматски следете го вашиот сон, анализирајте го квалитетот на спиењето преку длабок сон, лесен сон и будност, давајќи ви подобро разбирање за квалитетот на спиењето. Помогнете си да развиете поздрав начин на живот. Известувања за пораки И Потсетници За Дојдовни Повици Никогаш не пропуштајте повик или важни информации. Можете исто така да одбиете повици од вашиот часовник. Поддржете различни режими на трчање, прецизно запишете го растојанието, должината на чекорот и калориите за време на вежбањето и помогнете му на вашето тело да постигне цели за трчање. Ако имате какви било прашања во врска со овој производ, ние ќе ви обезбедиме задоволително решение. Карактеристики контрола на музика, стоперка, паметен будилник и седентарен потсетник. Автоматски следете го вашиот сон, анализирајте го квалитетот на спиењето преку длабок сон, лесен сон и будност, давајќи ви подобро разбирање за квалитетот на спиењето. Помогнете си да развиете поздрав начин на живот. Известувања за пораки И Потсетници За Дојдовни Повици Никогаш не пропуштајте повик или важни информации. Можете исто така да одбиете повици од вашиот часовник. Поддржете различни режими на трчање, прецизно запишете го растојанието, должината на чекорот и калориите за време на вежбањето и помогнете му на вашето тело да постигне цели за трчање. Ако имате какви било прашања во врска со овој производ, ние ќе ви обезбедиме задоволително решение. Применливи луѓе : бизнис, јавност, мода, возрасни, постари лица големина на екранот : 1,3 инчи интерфејс : USB 2,0 Камера : 1,3 милиони пиксели меморија на телото : 128 MB + 64 MBHow за употреба : Системи за компатибилни со рачни зглобови : Целосно Компатибилно јазично мени : повеќе од 20wireless растојание : 5 m (инклузивно) - 10 m (инклузивно)капацитет На Батеријата : 300mahoperation режим : допрете + копчеако имате какви било проблеми со производот, ве молиме контактирајте не и ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи