.

.

New
3 х Тери Алатка Клипови Бела Пластични Обложени Пролет Челик Костец Диа. 32ММ

3 х Тери Алатка Клипови Бела Пластични Обложени Пролет Челик Костец Диа. 32ММ

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Клип за складирање. Големина : 32мм (1,25 инчи ). ЈАГЛЕРОД Пролет Челик ЗП. Бело. Тешки Пластични Обложени Јаглеродни Челични Клипови НАПРАВЕНИ ВО ВЕЛИКА британија. Клип за складирање. Големина : 32мм (1,25 инчи ). ЈАГЛЕРОД Пролет Челик ЗП. Бело. Тешки Пластични Обложени Јаглеродни Челични Клипови НАПРАВЕНИ ВО ВЕЛИКА британија. Добар клип кој е добро направен и ја врши работата што треба да ја заврши. Можете да ги прилагодите оградите на неа со затегнување на завртките нагоре, така што ќе држи цврста алатка.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи