.

.

New
Под Небото Во ЊУЈОРК Не-Вратоврска Црна Престилка Со Кожни Ремени Со Полно Зрно-Издржлив Диагон, Сплит-Нога, Прилагодлив За Мажи И Жени-Про Готвач, Пециво, Уметник З?

Под Небото Во ЊУЈОРК Не-Вратоврска Црна Престилка Со Кожни Ремени Со Полно Зрно-Издржлив Диагон, Сплит-Нога, Прилагодлив За

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

ПРОФЕСИОНАЛЕН СТИЛ - оваа престилка е вистинска работна облека, која одговара на повеќето тела и активности, нудејќи ви голема удобност, издржливост и функционалност. Оваа престилка е висока 29" широка х 35" (74 х 89 см) и целосно прилагодлива за мажи и жени. Тука е и нашиот ексклузивен систем За прицврстување со затворач и прстен, изработен со Хардвер За Замак обложен со антикорозија и антиалергија, кој ви овозможува брзо да ја отворите и затворите престилката. Секогаш во голема разновидност на ткаенини, стилови, модели и бои. Ексклузивни гроздобер анти - ' рѓа антиалергија обложени месинг хардвер, grommets и затворачи. Има чист дизајн, со многу џебови за комунални услуги : телефон со лесен пристап и џебови со моливи на предните гради и големи рачни џебови за да ги соберат сите алатки и додатоци што ви се потребни. Секогаш откачувајте ги ремените и чистете ги одделно. КАРАКТЕРИСТИКИ ШТО НЕМА ДА ГИ НАЈДЕТЕ ВО НИТУ ЕДНА ДРУГА ПРЕСТИЛКА НАОКОЛУ. РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ СО КОЖНИ РЕМЕНИ, ДИЗАЈН СО ЛЕСНО ПРИЦВРСТУВАЊЕ, ПРОФЕСИОНАЛНО ОДДЕЛЕНИЕ. Не избелувајте.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи