.

.

New
ДСФЕОИГИЈА Корална Кадифена Бања Обезбедува Мека Крпа За Раце Абсорбента Крпа Крпи За Садови Висечка Крпа Кујнски Додатоци 3040см

ДСФЕОИГИЈА Корална Кадифена Бања Обезбедува Мека Крпа За Раце Абсорбента Крпа Крпи За Садови Висечка Крпа Кујнски Додатоци 3040см

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Кадифе. * Користење корална кадифена ткаенина, мека и пријателска за кожата, брза и сува, фина текстура и мека на допир . *Висечки дизајн, практично складирање и употреба, заштеда на простор и силна апсорпција на вода. *Слатки и свежи овошни обрасци, во ова лето, ве придружуваат во добро расположение секој ден. *Не само што можете да ги избришете рацете, туку може да се користи и како партал, крпа за чистење, стакло итн. како сакаш. * Материјалот е густ и мек, а може да се користи и како украс . Во споредба со обичните крпи, тоа е повеќе абсорбента, -избришете и сува. Кадифе. * Користење корална кадифена ткаенина, мека и пријателска за кожата, брза и сува, фина текстура и мека на допир . *Висечки дизајн, практично складирање и употреба, заштеда на простор и силна апсорпција на вода. *Слатки и свежи овошни обрасци, во ова лето, ве придружуваат во добро расположение секој ден. *Не само што можете да ги избришете рацете, туку може да се користи и како партал, крпа за чистење, стакло итн. како сакаш. * Материјалот е густ и мек, а може да се користи и како украс . Во споредба со обичните крпи, тоа е повеќе абсорбента, -избришете и сува. Опис : *Користење на корална кадифена ткаенина, мека и пријателска за кожата, брза и сува, фина текстура и мека на допир.*Висечки дизајн, практично складирање и употреба, заштеда на простор и силна апсорпција на вода.*Слатки и свежи овошни обрасци, во ова лето, ве придружуваат во добро расположение секој ден.*Не само што можете да ги избришете рацете, туку може да се користи и како партал, крпа за чистење, стакло итн. како сакаш.* Материјалот е густ и мек, а може да се користи и како украс . Во споредба со обичните крпи, тоа е повеќе абсорбента, -избришете и сува.спецификација : Материјал : корално руно големина : 30 * 40cmpacking број : 1pc / пакет вклучува : 1*крпи белешки1. Ве молиме дозволете мало мерење на отстапувањето.2. Поради разликата на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликата, ви благодариме за разбирањето.Забелешки : Поради Разликата Во Поставувањето На Светлината и Екранот, Бојата На Предметот Може Да биде Малку Поинаква од Сликите.Ве молиме Дозволете Разлика Во Димензијата од 1-3 СМ Поради Различно Рачно Мерење.

Карактеристики на производот

Material:
coral fleece
Size:
30 * 40cm
Packing number:
1pc / pack
Package includes:
1*towel
notes:
1. Please allow slight deviation measurement.:
2. Due to the difference of light and screen, the color of the item may be slightly different from the picture, thank you for your understanding.:
Notes:
Due To The Light and Screen Setting Difference, Item's Color May Be Slightly Different From The Pictures.:
Please Allow 1-3CM Dimension Difference Due To Different Manual Measurement. :
Свеж

Поврзани производи