.

.

New
Скелет Ребра Коска Божиќна Елка Здолниште Божиќна Елка Мат Помпон Орнаменти За Украси Празнична Забава 30/36/48 Инчи

Скелет Ребра Коска Божиќна Елка Здолниште Божиќна Елка Мат Помпон Орнаменти За Украси Празнична Забава 30/36/48 Инчи

DEN 303.84

Стока
Во продавницата

☃ Материјал - Нашите Здолништа За Новогодишна елка се изработени од висококвалитетни ткаенини од ткаенина од вештачки микрофибер. ☃ Текстура-тантелата со здолниште Од Новогодишна елка додава текстура, лесна, ги одржува боите светли и долготрајни и се чувствува меко на допир, како големо ќебе, толку удобно. ☃ ГОЛЕМИНА - 30/36/48 инчи три големини за да изберете. Здолништето За Новогодишна елка е совршено живеалиште за сите ваши прекрасни Божиќни подароци, а вашите омилени подароци можете да ги ставите на здолништето на дрвото за дополнителен празничен допир. ☃ Функција-Елка здолништа скријте го вашиот држач за дрво. Можете да го врзете јажето за да формирате лакови, тоа не само што ја додава убавината на дрвото, туку и го олеснува инсталирањето и отстранувањето.Фустанот за новогодишна елка е совршена декорација на Новогодишна елка погоден за домови, канцеларии, забава, училишта, супермаркет, градина, бар, хотел, на отворено итн. ☃ ЗАГРИЖЕНОСТ : во продавницата има различни Здолништа За Новогодишна елка со различни дезени од кои можете да изберете. Додека ги славиме празниците, сепак нема да престанеме да служиме. Ако имате какви било прашања во врска со ова здолниште од дрво, ве молиме контактирајте не преку е-пошта, дефинитивно ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа. Искрено ви посакувам среќен одмор. Смешни Графички Здолништа Од Дрво За Ноќта на Вештерките Затворени На Отворено за Фестивалски Декор за Забави со Ресни.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи