.

.

New
ТКФДЦ Пешкир Бања Пешкир Костум измијте го лицето И Избришете Ја Бањата Брза Сува Вода Не Паѓа Задебелување На Косата

ТКФДЦ Пешкир Бања Пешкир Костум измијте го лицето И Избришете Ја Бањата Брза Сува Вода Не Паѓа Задебелување На Косата

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Површината е рамна, мека и мека. Мека и удобна, издржлива и цврста. Висока густина, не е лесно да падне. Ткаените нишки се уредни и се рамномерно распоредени. Лесно исчистете и исушете. Површината е рамна, мека и мека. Мека и удобна, издржлива и цврста. Висока густина, не е лесно да падне. Ткаените нишки се уредни и се рамномерно распоредени. Лесно исчистете и исушете.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи